Θέση εργασίας:

Azure / Office 365 admin

Βασικά καθήκοντα:

  • Σχεδιασμό, παραμετροποίηση και παρακολούθηση της εύρυθμης λειτουργίας εταιρικών δικτύων υπολογιστών και υποδομών Microsoft Cloud.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Microsoft (windows 10, windows Server).
  • Γνώση Cloud τεχνολογιών Microsoft Azure.
  • Σχεδιασμός και υλοποιήση μετάβασης σε Office365/sharepoint/Azure AD.
  • Άριστη γνώση δικτυών Η/Υ (routing, firewall, VPN).
  • Εμπειρία στο σχεδιασμό και ανάλυση Windows Domain.
  • Προϋπηρεσία 1 τουλάχιστον έτους σε αντίστοιχη θέση.
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου, συνέπεια και υψηλό αίσθημα ευθύνης.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχάριστη, δυναμική προσωπικότητα.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Επιθυμητή γνώση VoIP τεχνολογιών.

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με κωδικό: ITTech2107

Δείτε όλες τις Θέσεις εργασίας

ΕΔΩ

Διεύθυνση γραφείων:

Λεωφόρος Ιασωνίδου 7, Ελληνικό, T.K.167 77, Ελλάδα

Τηλέφωνικό Κέντρο: 210 67 54 610
Φάξ: 210 67 55 390

Γενικές πληροφορίες: [email protected]
Τμήμα Προσωπικού: [email protected]
Αριθμός Γ.Ε.Μ.Η: 5768501000