Θέση εργασίας:

Σύμβουλος πωλήσεων επιχειρηματικού λογισμικού (ERP, CRM)

Βασικά καθήκοντα:

  • Παραλαβή μηχανογραφικών απαιτήσεων, παραμετροποίηση εφαρμογών Pylon platform (EpsilonNet), εκπαίδευση χειριστών και παροχή υπηρεσιών υποστήριξης τελικών χρηστών εμπορικών επιχειρήσεων και λογιστικών γραφείων.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2ετή εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων εφαρμογών λογισμικού (ERP, CRM)
  • Πολύ καλή γνώση των Επιχειρησιακών Διαδικασιών ( Οικονομική Διαχείριση, Εμπορική Διαχείριση, CRM)
  • Ευχέρεια και άνεση στην προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα

  • Εμπειρία σε Βάσεις Δεδομένων SQL & Oracle
  • Γνώση εργαλείων Reporting & BI (S1 Reporting Tools, Crystal Reports, Microsoft PowerBI)
  • Βασικές γνώσεις προγραμματισμού (Scripting)
  • Πτυχίο Ανώτατης /Ανώτερης σχολής Πληροφορικής ή σχολής Οικονομικής κατεύθυνσης

Παροχές

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση  και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. με κωδικό: ERPCons190901

Δείτε όλες τις Θέσεις εργασίας

ΕΔΩ

Διεύθυνση γραφείων:

Λεωφόρος Ιασωνίδου 7, Ελληνικό, T.K.167 77, Ελλάδα

Τηλέφωνικό Κέντρο: 210 67 54 610
Φάξ: 210 67 55 390

Γενικές πληροφορίες: [email protected]
Τμήμα Προσωπικού: [email protected]
Αριθμός Γ.Ε.Μ.Η: 5768501000